مطالب سایت

چادر عصایی چیست ؟

چادر مسافرتی عصایی نیز از نمونه چادر های مسافرتی پر طرفدار موجود در بازار است که ساختار سازه ای آن به مانند عصای نابینایان می باشد، به همین دلیل با نام چادر مسافرتی عصایی شناخته می شوند. در این نوع از چادر ها نیاز است تا ابتدا پایه های عصایی محصول را راه اندازی کرده و سپس بدنه را به پایه متصل کنید تا راه اندازی شود. تنوع در چادر های عصایی به مراتب بسیار بیشتر بوده و می توانید انواع چادر های مسافرتی عصایی کوچک و بزرگ را در بازار مشاهده و خریداری کنید. چادر های مسافرتی عصایی هر چند راه اندازی تقریبا زمانبری دارند اما پایه های عصایی آن انعطاف بالایی داشته و می توانند در برابر باد های شدید و ضربه ها مقاومت بهتری را از خود نشان بدهند . 

ویژگی ها

از ویژگی های خوب چادر مسافرتی عصایی می توان به حجم و وزن بسته بندی بسیار کوچک آن ها اشاره کرد، به همین سبب بیشتر تولید کنندگان چادر مسافرتی کوهنوردی و حرفه ای بیشتر محصولات خود را با سازه عصایی طراحی می کنند تا کوهنوردان و طبیعتگردان بتوانند به سهولت محصول را با استفاده از ساک حمل و یا کوله پشتی حمل کنند. البته از این نوع سازه برای ساخت انواع چادر های مسافرتی بزرگ و خانوادگی نیز استفاده می شود . علت حجم بسته بندی بسیار کم چادر های عصایی ، میله های نازک ( اما انعطاف پذیر و محکم ) چادر های عصایی و همچنین قابلیت جدا شدن پایه ها از بدنه محصول اشاره کرد، بدین ترتیب شما می توانید بدنه پارچه ای چادر را در ابعاد بسیار کوچکی جمع کرده و پایه ها را تا کنید تا حجم کمتری را اشغال کند.

راه اندازی

برای راه اندازی چادر مسافرتی عصایی می بایست در ابتدا میله های عصایی چادر را از ساک حمل خارج کرده و به مانند عصای نابینایان به صورت نر و مادگی در داخل هم قرار دهید تا تشکیل میله بلند تری بدهد . نیاز است تا تمامی پایه ها را به همین صورت راه اندازی کنید . سپس چادر را بر روی زمین پهن کرده و میله ها را به داخل ریل مخصوص چادر فرو کرده و متصل کنید تا چادر سرپا و راه اندازی شود . در کنار چادر های مسافرتی و یا روی کاتالوگ بدنه چادر دفترچه یا تصویر راهنمایی جهت راه اندازی محصول وجود دارد که می توانید از آن نیز کمک بگیرید .

خرید آنلاین چاد مسافرتی

برای خرید آنلاین انواع چادر های مسافرتی می توانید از سایت چاددوزی پرستار آمل به نشانی اینترنتی www.parastartents.ir به راحتی و بصورت آنلاین خرید نمایید . در این سایت که بصورت فروشگاهی می باشد انواع چادر ، میز ، صندلی و سایر لوازم مورد نیاز شما برای شما برای مسافرت و کمپ و تفریح وجود دارد و با ثبت آنلاین خود در کوتاه ترین زمان می توانید سفارش خود را تحویل بگیرید .چادر دوزی پرستار آمل با تجربه‌ای چندین ساله در خدمت شماست و تضمین می‌کند که هرگونه سفری با انتخاب چادری مناسب و خرید از فروشگاه اینترنتی ما، بهترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاورد. دلقک باشید و طبیعت را در آغوش بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *